Nasza strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usługi zgodnie Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Wojewódzki Ośrodek Terapii
Uzależnienia i Współuzależnienia
w Krakowie
Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Babińskiego SP ZOZ
ul. Babińskiego 29, 30-393 Kraków

 

 

 

 

 

 

 Ruszył projekt „Praca nad kobiecością”!Z przyjemnością informujemy, że 1 sierpnia rozpoczęliśmy realizację projektu „Praca nad kobiecością”. Nasza Fundacja wzięła udział w konkursie Województwa Małopolskiego w dziedzinie profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom i otrzymała dotację na realizację tego przedsięwzięcia. Jest ono dedykowane kobietom bezdomnym z problemem uzależnienia, współuzależnienia i ofiarom przemocy mieszkającym w Przytulisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet przy ul. Malborskiej w Krakowie.

 

Projekt będzie realizowany przez terapeutów Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnienia działającego w Szpitalu Babińskiego we współpracy ze Zgromadzeniem Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim, które prowadzą Przytulisko.
Bezdomność z uwagi na skalę zjawiska, jego przyczyny oraz skutki jest jednym z trudniejszych problemów społecznych naszego kraju. Nasza praca z paniami będzie polegała na oddziaływaniach psychoterapeutycznych, których celem jest pomoc w wyjściu z bezdomności, nabyciu umiejętności radzenia sobie ze stresem i negatywnymi emocjami oraz realizowaniu się w różnych rolach życiowych. To już druga edycja tego ciekawego i wartościowego projektu, o naszych działaniach i efektach będziemy informować na bieżąco – także na naszym profilu facebookowym.

 

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w okresie od 1.08.2017 r do 30.11.2017 r.

 

 


Aby uzyskać więcej informacji na temat programu - otwórz